Bobų vasara

Keista. Su kuo pakalbi, klausia: tai buvo ar nebuvo šįmet bobų vasara? Įdomiausia tai, kad bobos tvirtina, jog dar nebuvo, o diedai sako, kad jau prabuvo... N. Šulija tyli, o A. Galvonaitė sako, jog reiks dar palaukti šiltesnių dienų... Lauk nelaukęs, o rytas ėmė ir padovanojo pirmąją šalną... Vėsta orai, bet viltį vis dar norisi išsaugot...Iliustracija

Tiesą sakant, didžiausi pasaulio dailininkai vorai jau eksponuoja nuostabaus grožio kūrinius, prisitaikydami prie bet kokio oro... O šarkos ir kėkštai pradeda bičiuliautis, tarsi suprasdami, jog yra patys ryškiausi šio laikotarpio paukščiai.

Žmonėse kiek kitaip. Vyksta rinkimų karštligė, o gal kaip tik reiktų pavadinti šį laikotarpį rinkiminė bobų vasara?... Dabar toks mielas ir geras laikotarpis, kai gali balsu kvatotis iš akiplėšos, melagio, garbėtroškos ir visokio kitokio „plauko" žmogystos, besineriančios iš savo kailio, kad tik pakliūtų į Didįjį Seimą... Paskui, žinoma, jau turi atleisti arba bausti, bet patiklusis lietuvis greičiau pasiliks prie kančios ir kentėjimo, juk pats apsiriko berinkdamas... O šįsyk ypatinga pasiūla - net keturiolika kandidatų vienmandatinėje Molėtų – Švenčionių rinkimų apygardoje.

Neabejoju, kad rinkiminė bobų vasara tikrai sugrįš... per antrąjį rinkimų turą.

Alvydo Balandos nuotrauka